Informacje ogólne

Robert Krzysztof Dziekański nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 28.11.1971, Milanówek
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, nauczyciel muzyki

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Ziemia Grodziska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KOMISJA GOSPODARKI GMINNEJ, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU, członek źródło
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.