Informacje ogólne

Aleksandra Maria Kapuściak nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 19.05.1956, Poznań

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radna źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Ziemia Grodziska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KOMISJA INWENTARYZACYJNA, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ, członek źródło
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.