Informacje ogólne

Stanisław Kolasa nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 03.03.1950, Opatów
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych Nr 2 w Grodzisku Mazowieckim

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Ziemia Grodziska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KOMISJA DS. HONOROWEGO OBYWATELSTWA, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KOMISJA GOSPODARKI GMINNEJ, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KOMISJA REWIZYJNA, przewodniczący źródło
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.